Żywienie pacjentów

Nasze doświadczenie

w żywieniu

pacjentów

Firma Gastro Serwis Sp. z o.o. od ponad 20 lat specjalizuje się w przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków do szpitali oraz placówek żywienia zamkniętego. Jesteśmy niekwestionowanym liderem żywienia zbiorowego na lokalnym, łódzkim rynku. Wiemy, że prawidłowe żywienie odgrywa kluczową w rolę w odzyskiwaniu pełnej sprawności przez pacjentów ośrodków leczniczych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi cateringowe na najwyższym poziomie.

Zdrowe produkty

Do kwestii żywienia podchodzimy z najwyższą rzetelnością, mając świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. Swoją działalność opieramy o filozofię jakości, która zakłada ścisły nadzór nad produktem na każdym etapie jego powstawania.

Bezpieczna produkcja

Kontrolujemy proces produkcji od momentu zakupu żywności, poprzez kolejne etapy procesu technologicznego, aż po powstanie gotowej potrawy oraz jej dystrybucję. W firmie wdrożyliśmy system bezpieczeństwa żywności HACCP. Z powodzeniem stosujemy również system Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) w zakresie produkcji, przechowywania i dystrybucji żywności połączony z Dobrą Praktyką Higieniczną (GHP).

Dopasowani do pacjenta

Mamy świadomość, iż pacjenci, których żywimy, kierują się zróżnicowanymi zasadami i wyznają różną filozofię życiową. Szanujemy indywidualne poglądy każdego z nich, dlatego wśród przygotowywanych przez nas posiłków znajdują się również potrawy wegetariańskie i wegańskie.

Specjalnie dobrana dieta

Specjalnie opracowana i optymalnie zbilansowana dieta to gwarancja regularnych, pełnowartościowych posiłków.

Diety opracowywane przez specjalistów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze żywienia dla pacjentów, oferujemy dedykowane usługi.

Nasza misja

Przez 20 lat wypracowaliśmy bogatą bazę sprawdzonych jadłospisów. Staramy się sprostać różnym gustom kulinarnym, dlatego nieustannie urozmaicamy i zmieniamy nasze przepisy, reagując elastycznie na zmieniające się potrzeby rynkowe oraz sygnały od naszych odbiorców. Zróżnicowana oferta sprawdzonych przepisów pozwala nam przygotować posiłki wspierające zdrowy tryb życia.