Żywienie uczniów

Nasze doświadczenie

w żywieniu

uczniów

Zaufało nam kilka placówek edukacyjnych, dla których mieliśmy okazję przygotowywać i dostarczać posiłki. Są nimi: Kokoro – Szkoła Mistrzów w Łodzi oraz Liceum Ogólnokształcące w Wiśniowej Górze, dla uczniów których to placówek przygotowywaliśmy smaczne i urozmaicone śniadania i obiady, jak również Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi, do której dostarczaliśmy wyżywienie dla uczniów korzystających z przygotowanego przez placówkę programu edukacyjnego w czasie ferii.

 

Zdrowe produkty

Wiemy, jak wymagającym odbiorcą są dzieci i młodzież. Sprostanie wysublimowanym gustom kulinarnym tej grupy, przy jednoczesnym zachowaniu restrykcyjnych wymogów norm żywienia i zasad odpowiedniego bilansowania posiłków, stawiamy sobie za główny cel.


Dedykowane potrawy

Dbamy o prawidłowy rozwój podopiecznych. Przygotowujemy posiłki bogate w mikro i makroelementy oraz niezbędne wartości odżywcze.

Dostarczamy specjalnie wyselekcjonowaną żywność, która spełnia najbardziej surowe normy.

Prawidłowy rozwój dzięki diecie

Nasi wykwalifikowani dietetycy dobierają najlepsze rozwiązania żywieniowe dla dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Zdobyta przez nas wiedza i doświadczenie stanowią gwarancję zaspokojenia potrzeb żywieniowych uczniów na najwyższym poziomie.

Specjalnie dobrana dieta

Specjalnie bilansowana dieta w zależności od profilu szkoły, gwarancja regularnych, zbilansowanych posiłków.

Diety rozpisywane przez specjalistów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze żywienia dla uczniów szkół, oferujemy dedykowane usługi.

Nasza misja

Przez 20 lat wypracowaliśmy bogatą bazę sprawdzonych jadłospisów. Staramy się sprostać różnym gustom kulinarnym, dlatego nieustannie urozmaicamy i zmieniamy nasze przepisy, reagując elastycznie na zmieniające się potrzeby rynkowe oraz sygnały od naszych odbiorców. Zróżnicowana oferta sprawdzonych przepisów pozwala nam przygotować posiłki wspierające leczenie osób dotkniętych rozmaitymi jednostkami chorobowymi, jak również wspomagające ich rehabilitację oraz proces rekonwalescencji.

Zaufało nam wiele szkół, dla uczniów których przygotowywaliśmy smaczne i urozmaicone śniadania oraz obiady w trakcie roku szkolnego. Dostarczaliśmy również dzienne wyżywienie dla dzieci korzystających z programu edukacyjnego przygotowanego przez placówki edukacyjne w czasie ferii.