Żywienie uczniów

Nasze doświadczenie

w żywieniu

uczniów

Zaufało nam kilka placówek edukacyjnych, dla których mieliśmy okazję przygotowywać i dostarczać posiłki. Są nimi: Kokoro – Szkoła Mistrzów w Łodzi oraz Liceum Ogólnokształcące w Wiśniowej Górze, dla uczniów których to placówek przygotowywaliśmy smaczne i urozmaicone śniadania i obiady, jak również Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi, do której dostarczaliśmy wyżywienie dla uczniów korzystających z przygotowanego przez placówkę programu edukacyjnego w czasie ferii.

 

Zdrowe produkty

Wiemy, jak wymagającym odbiorcą są dzieci i młodzież. Sprostanie wysublimowanym gustom kulinarnym tej grupy, przy jednoczesnym zachowaniu restrykcyjnych wymogów norm żywienia i zasad odpowiedniego bilansowania posiłków; stawiamy sobie za główny cel.

Dedykowane potrawy

Dbamy o pełne zadowolenie zarówno naszych podopiecznych, jak i ich zapotrzebowania na odpowiednie mikroelementy i wartości odżywcze.

Dostarczamy żywność do szkół, która pochodzi ze specjalnej selekcji oraz spełnia najsurowsze normy.

Wzrost z dietą

Wraz z rosnącą wiedzą o prawidłowym odżywianiu, rozwijamy nasze pllany żywieniowe dla uczniów. Dzięki kwalifikowanym dietetykom dobieramy najlepsze rozwiązania dla każdej fazy rozwoju podopiecznych. Dzięki naszym sposobom w żywieniu zbiorowym, uczniowie mogą cieszyć się najlepszym zaspokojeniem potrzeb żywieniowych.

Specjalnie dobrana dieta

Specjalnie bilansowana dieta w zależności od profilu szkoły, gwarancja regularnych, zbilansowanych posiłków.

Diety rozpisywane przez specjalistów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze żywienia dla uczniów szkół, oferujemy dedykowane usługi.

Nasza misja

Przez 20 lat wypracowaliśmy bogatą bazę sprawdzonych jadłospisów. Staramy się sprostać różnym gustom kulinarnym, dlatego nieustannie urozmaicamy i zmieniamy nasze przepisy, reagując elastycznie na zmieniające się potrzeby rynkowe oraz sygnały od naszych odbiorców. Zróżnicowana oferta sprawdzonych przepisów pozwala nam przygotować posiłki wspierające prawidłowy rozwój uczniów szkół każdego szczebla.