Żywienie domów opieki

Nasze doświadczenie

w żywieniu

domów opieki

Firma Gastro Serwis Sp. z o.o. specjalizuje się w żywieniu zbiorowym dla domów opieki.

Od ponad 20 lat przygotowujemy i dostarczamy posiłki do szpitali oraz placówek żywienia zamkniętego.

Naszym niewątpliwym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży. Zgromadzona wiedza i bogaty system wypracowanych przez lata dobrych praktyk pozwala nam dostosować się do potrzeb naszych odbiorców i wyjść naprzeciw ich zróżnicowanym oczekiwaniom.

 

Zdrowe produkty

Jesteśmy świadomi, jak wielką rolę w procesie rekonwalescencji oraz odzyskiwania pełnej sprawności po zabiegach medycznych odgrywa prawidłowe żywienie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas posiłki spełniały najbardziej restrykcyjne normy jakościowe.

Dedykowane potrawy

Codziennie przygotowujemy posiłki dla blisko 2500 pacjentów, w tym również dla osób dotkniętych rozmaitymi schorzeniami i – tym samym – wymagających specjalistycznego żywienia. Opracowujemy diety dedykowane chorym zmagającym się m.in. z cukrzycą, niewydolnością wątroby, trzustki czy nerek.

Odpowiednie bilansowanie

Mamy także świadomość, iż pacjenci, których żywimy, kierują się zróżnicowanymi zasadami i wyznają różną filozofię życiową. Szanujemy indywidualne poglądy każdego z nich, dlatego wśród przygotowywanych przez nas posiłków znajdują się również potrawy wegetariańskie i wegańskie.

Specjalnie dobrana dieta

Specjalnie bilansowana dieta w zależności od przypadku medycznego, gwarancja regularnych, zbilansowanych posiłków.

Diety rozpisywane przez specjalistów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze żywienia szpitalnego, oferujemy dedykowane usługi dla branży medycznej w żywieniu zbiorowym

Nasza misja

Przez 20 lat wypracowaliśmy bogatą bazę sprawdzonych jadłospisów. Staramy się sprostać różnym gustom kulinarnym, dlatego nieustannie urozmaicamy i zmieniamy nasze przepisy, reagując elastycznie na zmieniające się potrzeby rynkowe oraz sygnały od naszych odbiorców. Zróżnicowana oferta sprawdzonych przepisów pozwala nam przygotować posiłki wspierające leczenie pacjentów zmagających się z rozmaitymi jednostkami chorobowymi, jak również wspomagające rehabilitację oraz proces rekonwalescencji pacjentów.